Yasal

Sevgideğer dostlar,

BirNefesDoga.com'u ("Bu site", "bu site"), büyük bir zevkle kurdum ve yine aynı zevkle aktif tutuyorum. Gezdiğim yerlerde çektiğim fotoğrafları ve anılarımı not ettiğim yazıları bu sitede sizlerle paylaşmak son derece keyif verici. Ancak, siz de takdir edersiniz ki, kimi zaman hayatımı tehlikeye atarak çektiğim fotoğraflarımın ve içlerine ruhumdan birer parça kattığım yazılarımın hangi amaçla ve hangi ortamda olursa olsun, benden izinsiz kullanılması beni son derece üzer. Bu yüzden, istemeyerek de olsa, aşağıdaki notu düşmek durumundayım.

Bu sitede bulunan her türlü yazı, fotoğraf ve diğer içeriklerin (yazılı ve görsel eserlerin) bütün hakları Nail Yener'e aittir. Bu sitede bulunan içerikleri Nail Yener'den yazılı izin almadan kısmen ya da tamamen kullanmak 5846 sayılı "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu"nun 68. Maddesi'ne ve uluslararası telif hakkı yasalarına göre suçtur.

Bu siteyi kullanırken yukarıdaki uyarıyı dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Sitedeki herhangi bir fotoğrafı kullanmak istediğiniz takdirde, lütfen benimle iletişime geçin.

Kendine ait bir hayalin yoksa bile, başka birinin hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsin.